Nagrodzeni i wyróżnieni w 2017

Wiley

O line-upie SnowFest Festival decyduje kilka czynników a jednym z nich jest intuicja. To przeczucie, że artysta może wkrótce być „very hot”, czasem pozwala podwójnie cieszyć się z właściwego wyboru.

Źródło: www.facebook.com/SnowFestPL, Foto: ishootmusic.eu/

CAMO & KROOKED

Spośród wszystkich dotychczas ogłoszonych artystów V edycji SnowFest Festival, CAMO & KROOKED to najbardziej doceniona grupa w 2017 roku. Wiedzieliśmy, że wydali świetny album (MOSAIC, czerwiec 2017) oraz, że doskonale sprawdzają się w LIVE ACT’ach. Ale nie przypuszczaliśmy, że zaowocuje to aż 3 nagrodami w minionej edycji Drum&BassArena Awards 2017, jednej z najważniejszych imprez w dziedzinie drum&bass, która odbyła się 5 grudnia 2017 roku.

Gala odbyła się już po podpisaniu kontraktu a my oglądając ją na żywo, cieszyliśmy się jak dzieci na świąteczne prezenty 🙂 Doszliśmy do wniosku, że można wręcz stwierdzić, że CAMO & KROOKED zdominowali ten event zdobywając najważniejsze z nagród, w tym:

  • Best Producer – kategoria, w której nominowani byli także Noisia oraz S.P.Y;
  • Best Album – za album „Mosaic”, obok Elements – Hybrid Minds oraz The Wrong Room – Black Sun Empire;
  • Best Track – za utwór „Ember”, wydany w ramach „Mosaic”.

Naszym zdaniem, wszystkie nagrody są w pełni zasłużone. „Mosaic” to album przemyślany stylistycznie i dopieszczony brzmieniowo. Zwycięskiego utworu można wysłuchać poniżej.

Źródło: https://youtu.be/dBkPza1oLNg

MC DRS

Podczas tej samej gali nagrodę za najlepszego MC zdobył zasłużony weteran sceny d&b – MC DRS. Ten brytyjski rapper, który wyjątkowo dobrze poradził sobie ze współpracą z szybkimi brzmieniami d&b, to prawdziwa ikona gatunku. Z mikrofonem w ręku od 1991 roku. Jego kariera nabiera tempa po spotkaniu LTJ Bukem’a oraz MC Conrad’a. Na SnowFest Festival 2018 wystąpi wraz z Toddla T.

Podczas gdy nie możemy się doczekać, wyciągamy brzmienia sprzed ponad 20 lat! Które nadal brzmią dobrze.

Źródło: https://youtu.be/WSciyLLyssE

WILEY

Koniec roku 2017 przyniósł nam kolejną niespodziankę. Tym razem artystyczny kunszt WILEY’a doceniła sama.. Królowa Elżbieta II. My zaś doceniamy gust Jej Wysokości i popieramy zaangażowanie w kulturę i sztukę 🙂

Jak donosi magazyn Noisey, Wiley właśnie otrzymał nominację do Orderu Imperium Brytyjskiego. Jest to najwyższe odznaczenie w Wielkiej Brytanii, a w przypadku Wiley’a dotyczy zasług dla kultury i sztuki. Wiley otrzymał nominację „członka” Orderu Imperium Brytyjskiego (Member – MBE), a to nie oznacza, że będzie mógł posługiwać się tytułem „Sir”. Niemniej jednak, dla nas i tak pozostaje „Księciem Grime’u”

Źródło: www.facebook.com/officialdnba

Tags:
Więcej:

HOT NEWSY

SnowFest Festival 2024


Dziękujemy


BITWA NA ŚNIEŻKI


SNOWFEST GAMES 2023


TIMETABLE 2023


KARNETY LAST CALL


BLONDE MUSIC BAR


SCENA BETCLIC


SNOWFEST ON TOUR