Food Market

Nie ma dobrej, festiwalowej balangi bez przerwy na konkretną porcję protein i kalorii. Podczas SnowFest Festival nie zabraknie soczystych burgerów, aromatycznych kiełbasek, sycących burritos, greckich pit czy bułek wypełnionych dodatkami i innych delikatesów, które dodadzą Wam sił i popieszczą wyrafinowane podniebienia 🙂

Już 3 i 4 marca 2023 w samym centrum Szczyrku, Strefa Food Market będzie otwarta dla wszystkich entuzjastów zimowego szaleństwa przez cały czas trwania SnowFest Festival.

WSTĘP DO STREFY FOOD TRUCK BEZPŁATNY!

Regulamin Strefy Food Market dostępny tu –> Regulamin Strefy Food Market

CurryPoint

CURRY POINT

Curry Point to obowiązkowy punkt gastronomiczny na SnowFest Festival. Tutaj przekonasz się jak naprawdę smakują klasyki kuchni tajskiej, w tym znane na całym świecie Pad Thai oraz Curry. Do wyboru dania w wersji mięsnej oraz wegetariańskiej. Nie przegap!

https://www.facebook.com/bistro.currypoint

ElCamino

EL CAMINO

Howdy! El Camino Arizona and Mexican BBQ bar to food truck z przepyszną kuchnią meksykańsko-teksańską. Potrzebujesz pożywnej porcji Burrito w wersji z wołowiną? A może na duchu podniesie Cię Quesadilla w wersji wegetariańskiej? Kieruj się w ich stronę!

https://www.facebook.com/foodtruckelcamino/

FoodDealerTruck

FOOD DEALER TRUCK

Przenieś się na chwilę do Grecji. Spróbuj ręcznie przygotowywanego gyrosa w towarzystwie aromatycznych grillowanych warzyw, chrupiących frytek, oraz autentycznych greckich sosów. Najlepsza pozycja dla fanów pity faszerowanej miłością do jedzenia.

www.facebook.com/fooddealertruck

Krolleski

KRÓLLESKI BURGER

Królleski Burger to prawdziwy książę wśród burgerów. Kompozycja oferowana przez ich szefa kuchni, począwszy od bułki, przez 100% wołowe mięso, aż po znakomite dodatki, zaspokoi nawet najbardziej wyrafinowane podniebienia. Zajrzyj do królestwa Królleskiego!

https://www.facebook.com/KrolleskiBurger/

Pasibus

PASIBUS

To prawdziwa gwiazda wśród foodtrucków. Któż nie zna Pasibusa? Karmią nie tylko festiwalowiczów, ale wszystkich głodnych człowieków gdyż spotkać ich można w całej Polsce. Jeśli jakimś cudem jeszcze ich nie znasz, poznaj Pasibusa na SnowFest Festival.

https://www.facebook.com/Pasibus/

TUPOŻRYJ

Foodtruck rodem z Nysy – z miasta Nysa, mordeczko. Wieprzowina i wołowina w najlepszej odsłonie czyli słynne pulled meat robione z pasją. Przyrządzają wolno, serwują szybko i serdecznie zapraszają. Masz ochotę na szarpane mięsko? Jesteś we właściwym miejscu.

www.facebook.com/tupozryj

Wuszt

WUSZTZKARRY

Wusztzkarry to wyjątkowy Wuszt przygotowany specjalnie na specjalne zamówienie, przez lokalną masarnię. Wusztzkarry to autorska kompozycja przypraw. Wusztzkarry to oryginalna odsłona tradycyjnej kiełbasy pociętej na kawałki, serwowanej z sosem curry i belgijskimi frytkami. Oszalejesz na punkcie tego Wuszta.

https://www.facebook.com/wusztzkarry/

Więcej:

HOT NEWSY

SnowFest Festival 2024


Dziękujemy


BITWA NA ŚNIEŻKI


SNOWFEST GAMES 2023


TIMETABLE 2023


KARNETY LAST CALL


BLONDE MUSIC BAR


SCENA BETCLIC


SNOWFEST ON TOUR