Kino festiwalowe

[rs_section_title title=”Kino festiwalowe z National Geographic”]
National Geographic

W tym roku w czasie SnowFest Festival, poza atrakcjami muzycznymi i sportowymi, można się będzie wybrać do kina. Dzięki współpracy z kanałem National Geographic zobaczyć będzie można pięć świetnych filmów dokumentalnych pokazujących dziką naturę od bieguna aż po pustynię. Na wszystkie pokazy wstęp wolny.

National Geographic od zawsze angażuje się w ochronę środowiska. Czy to poprzez edukację i budowę świadomości społecznej za pomocą filmów i programów dokumentalnych, a także artykułów i reportaży w magazynie czy poprzez działanie zgodnie z zasadami społecznej odpowiedzialności biznesu. Kanał National Geographic zachęca widzów, by dowiedzieli się więcej i wierzy, że przez opowiadanie historii można zmieniać świat na lepsze. To kanał skierowany do ludzi ciekawych świata – poprzez pasjonujące dokumenty, reportaże oraz wydarzenia telewizyjne eksploruje nowe obszary, angażuje, inspiruje do podejmowania wyzwań i poznawania świata głębiej, na nowo.

Jedną z najważniejszych zeszłorocznych premier na National Geographic był pierwszy w historii kanału serial dokumentalny z elementami fabularnymi „MARS”, a już w kwietniu kanał zaprasza na nową serię fabularną „Geniusz”. W pierwszej, 10-odcinkowej odsłonie zostaną przedstawione losy burzliwego życia Alberta Einsteina.

Dzięki współpracy z Towarzystwem National Geographic – cenionymi badaczami, fotografami oraz wielkimi producentami filmowymi – programy National Geographic są interesujące i wiarygodne, prezentują zapierające dech w piersiach ujęcia i na długo zapadają w pamięć. W tym roku National Geographic ze swoją misją edukacyjną wyjdzie także do uczestników SnowFest Festival.

W trakcie festiwalu, w szczyrkowski Kinie Beskid przy ul. Beskidzkiej 106, odbędą się pokazy pięciu filmów dokumentalnych z ostatnich lat. Na wszystkie pokazy obowiązuje wstęp wolny.

[rs_section_title title=”Jakie filmy można będzie zobaczyć?”]
56383.400x225

Dzika zima (2016)

Zimą wszystkie stworzenia muszą podjąć ogromny trud aby przetrwać tę najbardziej bezlitosną porę roku. Dla niektórych zwierząt lód okazuje się szansą na przeżycie.


Mammoths Unearthed

Mamut z Syberii (2014)

Amerykańscy naukowcy, Trevor Valle i Tim King, wyruszają na Syberię z niebezpieczną misją. Chcą znaleźć dobrze zachowanego, zamrożonego mamuta. Obszar poszukiwań jest ogromny, zima depcze im po piętach, a informacje na temat potencjalnego położenia szczątek mamuta są bardzo zagmatwane.


Cougar vs Wolf

Puma i wilk (2013)

Zimą wszystkie stworzenia muszą podjąć ogromny trud aby przetrwać tę najbardziej bezlitosną porę roku. Dla niektórych zwierząt lód okazuje się szansą na przeżycie.


A Penguin’s Life

Życie Pingwina (2013)

Opowieść o pingwinach królewskich, które okres godów i wychowywania młodych spędzają w najbardziej niegościnnym miejscu na Ziemi – na Antarktyce. Na wiele dni rezygnują z polowania, cierpią z głodu i zimna, by ogrzać jaja, a później pisklęta swoim ciałem i nie dopuścić do ich wyziębienia. Te wyrzeczenia rekompensowane są na wiosnę, gdy lód zaczyna topnieć i młode ruszają z rodzicami do morza, które odtąd staje się ich nowym domem.


Ekstremalne oseski

Ekstremalne oseski (2016)

W programie “Ekstremalne oseski” twórcy przybliżają charaktery i zachowania potomstwa różnych zwierząt z całego świata, wybierając najbardziej ekstremalne przypadki z każdej kategorii. To fascynujący świat, w którym trzeba walczyć o przetrwanie, stosując przeróżne, wyuczone oraz
instynktowne strategie, które mogą się wydawać dziwne, a nawet szokujące.

Więcej:

HOT NEWSY

SnowFest Festival 2024


Dziękujemy


BITWA NA ŚNIEŻKI


SNOWFEST GAMES 2023


TIMETABLE 2023


KARNETY LAST CALL


BLONDE MUSIC BAR


SCENA BETCLIC


SNOWFEST ON TOUR