CAMO & KROOKED

Camo & Krooked

CAMO & KROOKED

Camo & Krooked, drum’n’bassowy duet z Wiednia przywiezie do Szczyrku materiał z najnowszego albumu „Mosaik” wydanego w czerwcu 2017 roku. Czwarte dzieło Austriaków promowały przebojowe single „If I Could” z gościnnym udziałem Joe Killingtona, „Good Times, Bad Times” i „Mandala” nagrana razem z Mefjusem.

Duet Camo & Krooked powstał w 2007 roku, a założyli go Reinhard „Camo” Rietsch i Markus „Krooked” Wagner. Ich pierwszy album ukazał się trzy lata później, a jego świetne przyjęcie zapewniło Austriakom kontrakt z kultową wytwórnią Hospital Records, która wydała dwa kolejne albumy producentów. „Mosaik” ukazał się nakładem ich własnego sublabelu BMG i trudno się dziwić – drum’n’bass jest tu tylko punktem wyjścia do eksploracji różnych rejonów nowoczesnej elektroniki.

Czwarty album w karierze to tylko jeden z wielu sukcesów Camo & Krooked w mijającym roku. Duet wypuścił świetnie przyjęty remiks utworu „The Entangled” Noisii, Essntial Mix dla radia BBC 1 oraz zdobył aż trzy nagrody w prestiżowym plebiscycie Drum `n`Bass Awards (Best Producer, Best Album, Best Track).

Camo & Krooked w Szczyrku wystąpią w wersji live.

Więcej:

HOT NEWSY

SnowFest Festival 2024


Dziękujemy


BITWA NA ŚNIEŻKI


SNOWFEST GAMES 2023


TIMETABLE 2023


KARNETY LAST CALL


BLONDE MUSIC BAR


SCENA BETCLIC


SNOWFEST ON TOUR