MC DRS

MC DRS

MC DRS

MC w świecie klubowym jest przeważnie postacią drugoplanową. Hypemanem, który rymami i wokalnymi frazami podkręca serwowane przez DJ’a beaty i nagrania. W przypadku MC DRS’a jest zupełnie odwrotnie. To Dje i producenci – i to naprawdę tłumnie – zabiegają o jego względy i talent, zgodnie składają mu pokłony, a on sam dorobił się tytułu jednego z najwybitniejszych raperów i wokalistów – i to nie tylko w świecie muzyki drum & bass, z którą najczęściej jest kojarzony.

Legenda i prawdziwa podpora muzycznej sceny Manczesteru (zaczynał w hiphopowej załodze Broke’N’English). MC wszystkich MCs z dwoma własnymi, świetnymi autorskimi albumami (“I Don’t Usually Like Mcs But” i “Mid Mic Crisis”), opartymi na beatach dostarczonych przez takich producentów jak Dub Phizix, Marcus Intalex, DJ Die, Addison Groove, S.P.Y., dBridge, Lenzman, Calibre, LSB, Jubei, Skeptical, czy wreszcie Toddla T,

Artysta o głębokim i nie znoszącym sprzeciwu głosie, za to o olbrzymim sercu, i pełen pozytywnego podejścia do życia (posłuchajcie jednego z ostatnich nagrań naszego bohatera pt. “I Will”).

Więcej:

HOT NEWSY

Nowa pula biletów w sprzedaży


EARLY BIRD JUŻ W SPRZEDAŻY


Sporty zimowe


Dziękujemy


#STANDWITHUKRAINE


KTO, GDZIE, KIEDY


BETCLIC STAGE