SUB FOCUS

Sub Focus

SUB FOCUS

Sub Focus to jeden z najbardziej uznanych DJ-ów w świecie drum’n’bassu. Podobnie jak Wiley zaczynał na początku XXI wieku. Na koncie ma dwa albumy – imienny debiut z 2009 roku wydany przez RAM Records i album „Torus” z 2013 roku. Poza tym wypuścił kilkadziesiąt singli i remiksów. Jedna z ostatnich jego produkcji to „Trouble” nagrany wspólnie z Rudimental, Chronixxem i Maverickiem Sabre.

Sub Focus zaczynał od klasycznego drum’n’bassu, później, począwszy od debiutu, zwrócił się w stronę bardziej efektownej i spektakularnej odmianie gatunku w duchu Pendulum. Sam zresztą przyznawał, że inspirował się grupami The Prodigy i The Chemical Brothers, które łączyły elektronikę z gitarami. Słynie z niezwykle energetycznych DJ-setów, w których łączy drum’n’bass z dubstepem, electro, a także mniej oczywistymi wpływani, jak choćby „Smells Like a Teen Spirit” Nirvany.

Na drugim albumie postawił na przebojowość, wplatając do swoich numerów house’owe melodie i zapraszając licznych wokalistów takich jak MNEK, Kele Okereke z Block Party, Foxes czy Kenzie May. Na koncie ma także remiksy dla The Prodigy, Example, Deadmau5a czy Dizzee Rascala. Na festiwalu SnowFest wystąpi z jednym z najbardziej zasłużonych drum’n’bassowych MC`s – MC ID.

Więcej:

HOT NEWSY

SnowFest Festival 2024


Dziękujemy


BITWA NA ŚNIEŻKI


SNOWFEST GAMES 2023


TIMETABLE 2023


KARNETY LAST CALL


BLONDE MUSIC BAR


SCENA BETCLIC


SNOWFEST ON TOUR