Lineup 2023

Pendulum_square

PENDULUM DJ SET

Pendulum to jedna z najważniejszych, najpopularniejszych i zarazem najbardziej kontrowersyjnych kapel łączących drum’n’bass, breakbeat oraz rock.

DIMENSION

DIMENSION

Dimension bezkompromisowo traktuje swoją muzyczną twórczość i nie stroni od eksperymentów. Utwory sygnowane jego nazwiskiem wyróżniają się lekkością oraz energią.

GOLDIE_square

GOLDIE

Dla mediów – i nie tylko – to właśnie on jest uosobieniem drum’n’bassu. Rzecznikiem, mentorem, gwiazdą, liderem, legendą.

Digitalism2023_sq

DIGITALISM

Tak brzmiałby Daft Punk gdyby w składzie miał jeszcze perkusistę” – mówiło się o Digitalism tuż po premierze ich pierwszych singli..

CatzNDogz_23_sq

CATZ 'N DOGZ

Trudno było wyobrazić sobie jubileuszowa edycje SnowFest bez tego duetu, zwłaszcza, że także i oni świętują okrągłe 20 lat obecności na scenie..

MEDICMC_square

MEDIC MC

Garściami czerpie z oldschoolowego hip hopu, grime’u, drum and bass i kultury soundsystemowej południowego Londynu..

FISZ EMADE TWORZYWO

FISZ EMADE TWORZYWO

W wersji koncertowej występują jako FISZ EMADE TWORZYWO, w mocno poszerzonym składzie, wsparci znakomitymi muzykami.

GRUBSON_square

GRUBSON

Grubson, znany z takich przebojów jak “Na szczycie” czy “Naprawimy to”, cieszy się niesłabnącą popularnością..

BASS ASTRAL

BASS ASTRAL

Z lekkością dyrygujący ludzkimi emocjami ma niebywałą zdolność do łączenia subtelnej muzyki instrumentalnej z taneczną elektroniką.

RYSY_square

RYSY

Duet Rysy, tworzony przez Wojtka Urbańskiego (Urbanski) i Łukasza Stachurko, prezentuje wszystko to, co najlepsze w naszej rodzimej klubowej elektronice..

ASTHMA

ASTHMA

Chociaż podobnie jak Mata przed określeniem „głos pokolenia” się broni, to w przeciwieństwie do młodego Matczaka jest raperem rzeczywiście tworzącym hip-hop świadomy.

AN ON BAST

AN ON BAST live

Podczas koncertów porusza się od samplera do automatu perkusyjnego, od syntezatora modularnego do efektów, wykazując naturalną i pewną więź ze swoimi maszynami.

LastRobots23_sq

LAST ROBOTS

Trudno napisać o nich cokolwiek nowego, ponieważ iRobot i Bert to jedni z najbardziej doświadczonych polskich DJ’ów i animatorów kultury..

Ros_MC_Conrad

ROS ADDICTION & MC CONRAD

Mc Conrad wystąpi na scenie z polską legenda gatunku – Ros Addiction dając wyraz swojej wieloletniej przyjaźni i fascynacji basową muzyką.

CLSWAX_sq

CLS & WAX

Muzyka nie zna granic, a CLS&Wax są tego żywym przykładem. Połączyli swoje doświadczenie z wiedzą: Wax jako DJ wie, co porywa ludzi, a CLS potrafi osiągnąć taki efekt..

VISUALISM_sq

VISUALISM

VJ FKS może się pochwalić realizacjami dla takich sław, jak Massive Attack, The Herbaliser czy High Contrast, z kolei EYE to twórca, którego prace można podziwiać w prawie każdym szanującym się miejscu na mapie nocnej Warszawy.

Scena_Jelenia_kwadrat

SCENA JELENIA

Scena Jelenia po raz kolejny zagości na SnowFest Festival 2023! Swoje live-acty zaprezentują Janusz Walczuk oraz Frank Leen a oprócz nich dowodzenie nad parkietem przejmą DJ-e związani z projektem ‚Łowcy’.

Betclic_stage_kwadrat

SCENA BETCLIC

Koktajl z house’owych rytmów, klasycznego disco i rapu, pełen autorskich nowości i największych, elektronicznych „bangerów” – tego spodziewać mogą się goście sceny Betclic na SnowFest Festival 2023.

Blonde_music_bar_kwadrat

BLONDE MUSIC BAR

Na Blonde Music Bar wystąpią znamienici goście z naszego kraju – i nie tylko – którzy pokażą, czymże jest prawdziwy roztańczony parkiet w rytmie house, disco czy orientalnych brzmień, znanych z najlepszych parkietów świata.

Więcej:

HOT NEWSY

SnowFest Festival 2024


Dziękujemy


BITWA NA ŚNIEŻKI


SNOWFEST GAMES 2023


TIMETABLE 2023


KARNETY LAST CALL


BLONDE MUSIC BAR


SCENA BETCLIC


SNOWFEST ON TOUR