Lokalizacja

SnowFest Festival odbywa się w Szczyrku na terenie szczyrkowskiego Amfiteatru.

Wejście na teren festiwalu jest płatne. Karnety można nabyć na stronie: www.snowfest.pl/bilety lub w kasach festiwalowych na miejscu wydarzenia. Ilość biletów na festiwal jest limitowana. W strefie płatnej odbywają się koncerty na żywo oraz impreza afterparty.

FREE ZONE

Free Zone to strefy bezpłatne, do których wstęp nie wymaga zakupu karnetu:

DZIENNA SCENA

Szusowanie po szczyrkowskich stokach to nie lada przyjemność, ale każdy sportowy wysiłek i rywalizacja wymaga chwili odprężenia. Dzienna Scena to moc atrakcji zaplanowanych na sobotnie popołudnie. Wszystkie skupione są przy dolnej stacji kolei gondolowej, jednego z najnowocześniejszych stoków narciarskich w Polsce – Szczyrk Mountain Resort. Odepnij narty / deski na chwilę i odwiedź Dzienną Scenę.

FOOD MARKET

Nie ma dobrej, festiwalowej balangi bez przerwy na konkretną porcję kalorii. Także i tym razem nie zabraknie soczystych burgerów, sycących burritos, chrupiącej pizzy, pysznych wurstów, konkretnych zapiekanek i hot-dogów, wypasionych frytek i innych delikatesów, które dodadzą Wam sił i popieszczą wyrafinowane podniebienia. Zaglądaj do strefy Food Market od godziny 15:00 w festiwalowy piątek i sobotę.

Więcej:

HOT NEWSY

Dziękujemy


#STANDWITHUKRAINE


KTO, GDZIE, KIEDY


BETCLIC STAGE


BAZA NOCLEGOWA


SCENA JELENIA NA FESTIWALU


Culture Shock Essential Mix