Loading...

BeamUp Stage

Home / News / BeamUp Stage

Po raz pierwszy w krótkiej historii SnowFest Festival postanowiliśmy ukryć jedną ze scen przed uczestnikami. BeamUp Stage, bo o tej scenie mowa, będzie dostępna jedynie dla osób, które znajdą wejście do tej strefy, lub dla tych, którzy dowiedzą się o tym od przyjaciół, którzy zdołali już tam wejść. Nikt z organizatorów, ani ekip współpracujących nie zdradzi gdzie owo wejście się znajduje.

Taka forma zabawy na światowych festiwalach jest już znana od dawna a nam i naszemu Sponsorowi – firmie BeamUp Payments S.A. bardzo przypadła do gustu. W końcu i nam, i twórcom marki BeamUp zależy na tym samym – na wyjątkowej więzi i interakcji wśród naszych uczestników.

BeamUp

Czym zatem jest BeamUp? Jest to aplikacja, dostępna na systemy iOS oraz Android, która posiada dwie, współgrające ze sobą funkcjonalności. Z jednej strony daje dostęp do fajnych ofert na spędzanie czasu z paczką przyjaciół (kino, koncerty, imprezy), z drugiej zaś strony umożliwia wspólne rozliczanie się i zrzutki, a wszystko to w zaledwie 10 sekund. Brzmi nieźle, prawda?

Na BeamUp Stage zagrają:

Od 6 lat Flirtini to niezmiennie dwie osoby: Jedynak (World Wide Warsaw) i Ment XXL (Rasmentalism) oraz grupa przyjaciół. Produkują, remixują, grają na festiwalach i scenach klubów w całej Polsce. Są wydawnictwem muzycznym znanym m.in. z kompilacji “Heartbreaks & Promises”, promującej współczesną muzykę miejską.

Rakieta to projekt muzyczno koleżeński z odrobiną nonszalancji. Podróż w nieznane z ekipą która od wielu lat wpływa na kształty i konstelacje polskiej muzyki klubowej. W jej skład wchodzą – Piotr „Kędzior“ Kędzerski, Igor „iRobot“ Fleiszer, Norbert „Bert“ Borzym, Maciek „Lex“ Kasprzyk oraz Jędrzej „Kovvalsky“ Kowalczyk.

BrainWash aktywny jest na scenie klubowej od 2006 roku. Jego styl muzyczny jest mieszanką nu-disco i house. Swobodnie czerpie z ww. gatunków to co najlepsze, tworząc tym samym oryginalny i jedyny w swoim rodzaju klimat muzyczny.
Obecnie jest ściśle związany z sopockim SOHO i Sfinksem700.

DJ Pro to prawdziwy weteran na krajowej scenie klubowej. Autor niezliczonej ilości produkcji i remiksów, m.in. dla Sistars, Reni Jusis i Natalii Kukulskiej.

Występował u boku takich artystów, jak: Nick Warren, ATFC, czy Barry Ashworth.

Comments(1)

  • Rafał
    10 lutego 2018, 01:19  Odpowiedz

    Polecam po zainstalowaniu BeamUp skorzystać z kodu na zasilenie swojego konta kwotą 5 zł. Kod BeamUp to: 76SLTTH4 – 5 zł również dla Ciebie.

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sponsorzy

 
Carlsberg
Volvo Auto-Boss
Birell
Brooklyn Brewery
 

Partnerzy

 
COS OPO Szczyrk
SON
Szczyrk
 

Partner Energetyczny

 
Tauron
 

Media

 
Trójka Polskie Radio
Czwórka Polskie Radio
TVP Kultura
CKM
Kmag
Going.
TVP3 KATOWICE
MUNO
DLA STUDENTA
NOIZZ
Stroer
Vice
Hiro