Loading...

NESCAFÉ Music Igloo

Home / News / NESCAFÉ Music Igloo

Na terenie tegorocznego SnowFest Festival’u znajdziecie NESCAFÉ Music Igloo, czyli scenę pełną energetycznych dźwięków.

Tak w piątek, jak i w sobotę, DJe zadbają o 3 podstawowe filary dobrej zabawy – muzykę, energię i dobre towarzystwo. W piątek zagra Rawski, Phunk’ill i K.Andy, z kolei w sobotę Eskimosi zgromadzeni w igloo będą mogli posłuchać HarperaWaxvaxa oraz Rasta Sepomatika.

Na NESCAFÉ Music Igloo zagrają:

Dj oraz dziennikarz muzyczny z wieloletnim stażem. Prowadzi swoją autorską audycję w Polskim Radio Czwórka. Członek popularnego kolektywu „Beats Friendly”, z którym nagrał kilka kompilacji muzycznych. Współzałożyciel zespołu PIONA.

Jeden z pionierów łamanej sceny w Polsce, obecny na niej nieprzerwanie od 1997 roku. Jako jeden z pierwszych polskich didżejów urozmaicił stylistykę jungle i drum’n’bass o mało wtedy znane, trudne brzmienia techstepu. ⅓ składu NeverAfter, krakowskiej ekipy popularyzującej wszelkiego rodzaju odmiany d&b, a także ½ duetu producenckiego CLS&Wax.

Człowiek – instytucja na polskiej scenie klubowej. DJ, dziennikarz, radiowiec, autor licznych kompilacji m.in. z muzyką klubową, elektroniczną, czy funkowo-soulową. Zawsze czujny muzycznie, zawsze w pogoni za nowymi, świeżymi brzmieniami i rytmami.

Od ponad dekady silnie działa na śląskiej scenie klubowej. Występował u boku czołówki artystów z Polski i zagranicy. Klimat muzyczny, który preferuje, to głęboki bas, seksowny wokal oraz przede wszystkim pozytywne brzmienia od funk aż po soul.

Rezydent klubu Sketch Nite w Warszawie. Jego 10 letnie doświadczenie wyniesione z parkietów rodzimych jak i zagranicznych pozwalają mu na płynne balansowanie pomiędzy gatunkami muzycznymi.

Edukację muzyczną zaczął w `92 roku uczęszczając na pierwsze soundsystemowe imprezy w Lublinie. Od 2002 roku członek popularnego Love Sen-c Music Sound System. Uczestnik i animator wielu imprez w całym kraju.

Comments(0)

  Leave a Comment

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Sponsorzy

   
  Carlsberg
  Volvo Auto-Boss
  Birell
  Brooklyn Brewery
  Instax
   

  Partnerzy

   
  COS OPO Szczyrk
  SON
  Szczyrk
   

  Partner Energetyczny

   
  Tauron
   

  Media

   
  Trójka Polskie Radio
  Czwórka Polskie Radio
  TVP Kultura
  CKM
  Kmag
  Going.
  TVP3 KATOWICE
  DLA STUDENTA
  NOIZZ
  Stroer
  Vice
  Hiro
  Eurosport
  CoJestGrane24