Loading...

SZUSY WEEKENDOWE

Home / News / SZUSY WEEKENDOWE

Atrakcje sportowo – muzyczne na Szczyrkowski Mountain Resort – oto nasza propozycja na Szusy Weekendowe. Co się za nią kryje?

SZUSY WEEKENDOWE

GDZIE: Dolna stacja gondolowa, Szczyrk Mountain Resort

KIEDY: Sobota, 9.02.2019

START: 12:00

KONIEC: 15:00

Szusy Weekendowe to moc atrakcji zaplanowanych na sobotnie popołudnie. Wszystkie skupione są przy dolnej stacji kolei gondolowej, jednego z najnowocześniejszych stoków narciarskich w Polsce – Szczyrk Mountain Resort.

Oprócz szaleństwa na nartach i deskach (do którego zachęcamy, w szczególności z wykorzystaniem 20% zniżki na karnety), zaplanowaliśmy scenę DJ radiowej Czwórki, na której imprezę na świeżym, rześkim powietrzu poprowadzą Dje i prezenterzy tego radia, DJ Bert oraz Janek Kruczkowski, w raz z towarzyszącymi im gośćmi.

Oprócz sporej dawki muzycznych nowości, w strefie swoje umiejętności zaprezentuje Grupa Beskidzka GOPR, która zebranym uczestnikom pokaże postawy z udzielania pierwszej pomocy, w tym jak zwiększyć szanse na przeżycie lawiny. Do czego gorąco i całkiem serio zachęcamy.

Będzie tez gorąca, zimowa herbata, fotobudka, super-extra naklejki na Wasze deski i narty a także doświadczenia z alkogoglami – specjalnymi okularami, które trzeźwej osobie umożliwiają widzenie świata oczami człowieka z 1 promilem alkoholu we krwi. Daje do myślenia.

Comments(0)

  Leave a Comment

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Sponsorzy

   
  Carlsberg
  Volvo Auto-Boss
  Birell
  Brooklyn Brewery
  Instax
   

  Partnerzy

   
  COS OPO Szczyrk
  SON
  Szczyrk
   

  Partner Energetyczny

   
  Tauron
   

  Media

   
  Trójka Polskie Radio
  Czwórka Polskie Radio
  TVP Kultura
  CKM
  Kmag
  Going.
  TVP3 KATOWICE
  DLA STUDENTA
  NOIZZ
  Stroer
  Vice
  Hiro
  Eurosport
  CoJestGrane24