Loading...

SnowFest Festival 2020 – Drugie ogłoszenie

Home / News / SnowFest Festival 2020 – Drugie ogłoszenie

Drugi rzut artystów, którzy wcielą się w role muzycznych przewodników po polskich górach i w dniach 28 – 29 lutego zagrają w Beskidach, to..

Yasiin Bey Aka Mos Def

Jeden z ojców chrzestnych dzisiejszego hiphopowego brzmienia, autor ikonicznego albumu „Black on Both Sides” – Yasiin Bey znany, jako Mos Def, który 20 lat po wydaniu swojego debiutanckiego albumu wystąpi na scenie Amfiteatru w Szczyrku.

Metrik & Dynamite MC

Nie może także zabraknąć brzmień stricte elektronicznych, które zawsze mają bardzo ważne miejsce w programie festiwalu SnowFest. Na pewno ukontentowani będą wszyscy miłośnicy brzmień spod znaku DnB, bo do Szczyrku przyjedzie Metrik, który razem z Dynamite MC dadzą występ, jakiego Polska dawno nie widziała.

Kamp!

I tak jak naszą filozofią jest stawianie na najważniejszych zagranicznych artystów tak samo sytuacja ma się z polskimi wykonawcami, stąd nie powinna nikogo dziwić obecność łódzkiego trio Kamp!

Łąki Łan

Zespół, który na festiwalu wystąpi piąty raz i zaprezentują nie tylko największe szlagiery z pierwszych albumów, ale także materiał z najnowszego albumu o wdzięcznym tytule „Raut”.

Zakwaterowanie

Warto przypomnieć wszystkich tym, którzy z jakiegoś powodu jeszcze nie zadbali o miejsca noclegowe w ostatni weekend lutego, że baza noclegowa Szczyrku ma swoje ograniczenia, zaś ilość chętnych z roku na rok jest co raz większa. W praktyce oznacza to tyle, że warto pomyśleć już o rezerwacji kwater czy mieszkań, ażeby mieć spokój i komfort przygotowań do największego sportowo-muzycznego święta, jakie odbywa się na terenie Polski w całym sezonie zimowym.

Poza kupnem biletów, które również rozchodzą się w bardzo szybki tempie (dwie pierwsze pule wyprzedane przed czasem), a także rezerwacją miejsc noclegowych informujemy, że na miejscu nie musisz martwić się o nic poza dobrymi warunkami atmosferycznymi, bo o resztę zadbają organizatorzy festiwalu oraz miejscy zarządcy ze Szczyrku, który z roku na rok udowadnia, że staje się najprężniej i najbardziej dynamicznie rozwijającym się zimowym kurortem w kraju nad Wisłą.

BILETY: https://going.pl/snowfest2020

Early Bird – 120 zł – wyprzedane!

Early Regular – 150 zł – wyprzedane!

Late Regular – 180 zł (od 1.11 do 30.11 lub do wyczerpania puli)

Last Xmas – 210 zł (od 1.12 do 31.12 lub do wyczerpania puli)

Last Call – 250 zł (od 1.01 do 28.02 lub do wyczerpania puli)

Comments(0)

  Leave a Comment

  Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

  Sponsor Główny Festiwalu

   
  Tauron
   

  Sponsorzy

   
  Okocim
  Brooklyn Brewery
  Burn Energy Drink
  Volvo Auto-Boss
  ETI Wanted
  Seth Rileys Garage
  Strefa Jelenia
  Bison Grasuje
   

  Partnerzy

   
  Szczyrk
  COS OPO Szczyrk
  SON
   
   
  Slaskie
   

  Media

   
  Trójka Polskie Radio
  Czwórka Polskie Radio
  TVP Kultura
  COMEDY CENTRAL
  Kmag
  Going.
  MTV Music
  Asz:Dziennik
  NOIZZ
  Extreme Sports Channel
  Stroer
  175BPM
  Dziennik Zachodni
  Nasze Miasto
  Electronicbeats