Loading...

SnowFest Festival – trzecie ogłoszenie

Home / News / SnowFest Festival – trzecie ogłoszenie

Do grona wykonawców, którzy już pod koniec lutego wystąpią na SnowFest Festival 2020 dołącza jeden z czołowych przedstawicieli francuskiej muzyki elektronicznej – Vitalic, oraz reprezentant hip-hopu z najwyższej półki – Sokół.

VITALIC

Właściwie Pascal Arbez-Nicolas to jeden z pionierów tzw. „French touch”, czyli współczesnej francuskiej muzyki klubowej. Swoją twórczość określił kiedyś wdzięcznym mianem „metal disco”. Jego porywające, pełne rozmachu nagrania, będące miksturą motoryki techno, rockowej energii, syntezatorowego electro-futuryzmu oraz dyskotekowo-popowej przebojowości, bez wątpienia utorowały drogę takim artystom jak choćby Daft Punk czy Justice. Artysta ma na koncie 5 albumów (aktualnie pracuje nad nowym krążkiem) oraz  takie klubowe hity jak “My Friend Dario”, „Fade Away”, czy „Poison Lips”.  Vitalic słynie z niezwykle dynamicznych występów „live” i w takiej właśnie formule zagra w Szczyrku.

Źródło: https://youtu.be/xjAS2hE6_nw

SOKÓŁ. 

Prawdziwa legenda i człowiek-instytucja polskiego hip-hopu. Założyciel słynnej wytwórni Prosto. Wybitny raper znany z takich ekip jak TPWC, ZIP Skład i WWO –ich nagraniato już krajowy hiphopowy kanon. Wydany po 20 latach działalności jego świetny solowy materiał pt. Wojtek Sokół” to jeden z najlepszych, najbardziej spektakularnych i najlepiej sprzedających się albumów A.D. 2019 w Polsce. Już tydzień po premierze osiągnął status platynowej płyty (30 tysięcy sprzedanych egzemplarzy), a na półmetku roku był najlepiej sprzedającym się albumem nad Wisłą.  Bez wątpienia Sokół jest dziś na szczycie. Do tego w życiowej formie,  o czym sami przekonacie się podczas jego występu.

Źródło: https://youtu.be/xjAS2hE6_nw

To jeszcze nie wszystko, co przygotowalismy w ramach siódmej edycji festiwalu SnowFest. Oprócz ekscytujących zawodów sportowych oraz bogatej bazy gastronomicznej (zlot food-trucków), wciąż mamy w zanadrzu kilka niespodzianek i atrakcji (bądźcie czujni!).

Warto pospieszyć się z biletami, bo pierwsze trzy pule już się rozeszły. Aktualna i jednocześnie przedostatnia obowiązuje jedynie do końca grudnia (w optymistycznym wariancie).

BILETY: https://going.pl/snowfest2020

Comments(0)

  Leave a Comment

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Sponsor Główny Festiwalu

   
  Tauron
   

  Sponsorzy

   
  Volvo Auto-Boss
  Brooklyn Brewery
  Okocim
  ETI Wanted
  Seth Rileys Garage
  Strefa Jelenia
  Bison Grasuje
   

  Partnerzy

   
  Szczyrk
  COS OPO Szczyrk
  SON
   
   
  Slaskie
   

  Media

   
  Trójka Polskie Radio
  Czwórka Polskie Radio
  TVP Kultura
  COMEDY CENTRAL
  Kmag
  Going.
  MTV Music
  Asz:Dziennik
  NOIZZ
  Extreme Sports Channel
  Stroer
  175BPM
  Dziennik Zachodni
  Nasze Miasto
  Electronicbeats