Loading...

Food Market

Home / Food Market

Nie ma dobrej, festiwalowej balangi bez przerwy na konkretną porcję protein i kalorii. Także i tym razem nie zabraknie soczystych burgerów, aromatycznych kiełbasek, sycących burritos, wypasionych frytek, chrupiących zapiekanek, pachnących langoszy i innych delikatesów, które dodadzą Wam sił i popieszczą wyrafinowane podniebienia 🙂

Już 8 i 9 lutego 2019 w samym centrum Szczyrku, w ramach SnowFest Festival odbędzie się III Zlot FoodTruck’ów. Strefa Food Market będzie otwarta dla wszystkich entuzjastów zimowego szaleństwa przez cały czas trwania SnowFest Festival.

WSTĘP DO STREFY FOOD TRUCK BEZPŁATNY!

Regulamin Strefy Food Market dostępny tu –> Regulamin Strefy Food Market


BONNIE & CLYDE

Bonnie & Clyde Food to mała gastronomia na kółkach, która stanowi kwintesensję najbardziej oryginalnych pomysłów kulinarnych, z jakimi można spotkać się w tej części Galaktyki. Polecamy tę kulinarną podróż.

https://www.facebook.com/Jedzenie44


BUBI DOG

To nie są zwykłe hot-dogi. To Bubi-Dogi, najlepsze co można wyczarować z bułki i kiełbaski. Najlepszej jakości składniki, pyszne dodatki i wyraziste sosy. Jeśli uważasz siebie za konesera amerykańskich smaków, spróbuj Bobi-Doga.

https://www.facebook.com/bubidog/


EAT ON THE STREET

Hola compañeros! Burrito, Chilli Con Carne, Qesadilla i inne meksykańskie specjały – oto co Was czeka gdy odwiedzicie Eat On The Street. Pachnąca tortilla, najwyższej jakości mięso, świeże warzywa a do tego oryginalne, rozgrzewające sosy w porcjach dla odważnych chicas i nieustraszonych muchachos!

https://www.facebook.com/eatonthestreet/


HUBI BUBI

Hubi Bubi każdy lubi! I w zasadzie nie trzeba byłoby więcej nic pisać w temacie, ale w sumie czemu nie wspomnieć o gorących, wyjętych prosto z pieca, obsypanych najlepszymi składnikami i najwyższej jakości ciągnącym się serem mozarella, zapiekankach od Hubi Bubi? Ktoś nie lubi?

https://www.facebook.com/hubibubifoodtruck/


KRÓLLESKI BURGER

Królleski Burger to prawdziwy książę wśród burgerów. Kompozycja oferowana przez ich szefa kuchni, począwszy od bułki, przez 100% wołowe mięso, aż po znakomite dodatki, zaspokoi nawet najbardziej wyrafinowane podniebienia.

https://www.facebook.com/KrolleskiBurger/


LUBISH LANGOSH

Węgierskie Langoshe od Lubish Langosh to rewelacja ostatniego SnowFest’u. Genialny w swojej prostocie, placek drożdżowy wysmażany na złoty kolor, z zewnątrz chrupiący a miękki w środku. Dostępny zarówno w wersji mięsnej jak i wegetariańskiej. Jak nie Lubish, to polubish!

https://www.facebook.com/lubishlangosh/


PROJEKT PIZZA

Najlepsza pizza we Wrocławiu, mieście prawdziwej miłości do pizzy. Miłośników tego włoskiego klasyka zaskoczy nie tylko wyśmienity smak ręcznie wyrabianego ciasta, lecz także doskonale dobranych i zbilansowanych składników a także autorskich sosów. Delizioso!

https://www.facebook.com/projektpizza/


WUSZTZKARRY

Wusztzkarry to wyjątkowy Wuszt przygotowany specjalnie na specjalne zamówienie przez lokalną masarnię. Wusztzkarry to autorska kompozycja przypraw. Wusztzkarry to oryginalna odsłona tradycyjnej kiełbasy pociętej na kawałki, serwowanej z sosem curry i belgijskimi frytkami. Oszalejesz na punkcie tego Wuszta.

https://www.facebook.com/wusztzkarry/


ZKURYCZYZBYKA

Zkuryczyzbyka to wesoła zgraja pasjonatów z fiołem na punkcie burgerów. W swojej barwnej historii zrobili ich tysiące i każdy z pożeraczy był zadowolony. Nie zjeść ich burgera podczas SnowFest Festival to jak zjechać ze Skrzycznego na „jabłuszku”. Nie da się 😉

https://www.facebook.com/zkuryczyzbyka/

Sponsor Główny Festiwalu

 
Tauron
 

Sponsorzy

 
Okocim
Brooklyn Brewery
Burn Energy Drink
Volvo Auto-Boss
ETI Wanted
Seth Rileys Garage
Strefa Jelenia
Bison Grasuje
 

Partnerzy

 
Szczyrk
COS OPO Szczyrk
SON
 
 
Slaskie
 

Media

 
Trójka Polskie Radio
Czwórka Polskie Radio
TVP Kultura
COMEDY CENTRAL
Kmag
Going.
MTV Music
Asz:Dziennik
NOIZZ
Extreme Sports Channel
Stroer
175BPM
Dziennik Zachodni
Nasze Miasto
Electronicbeats