Loading...

CAMO & KROOKED

Home / Lineup 2018  / CAMO & KROOKED

Camo & Krooked, drum’n’bassowy duet z Wiednia przywiezie do Szczyrku materiał z najnowszego albumu „Mosaik” wydanego w czerwcu 2017 roku. Czwarte dzieło Austriaków promowały przebojowe single „If I Could” z gościnnym udziałem Joe Killingtona, „Good Times, Bad Times” i „Mandala” nagrana razem z Mefjusem.

Duet Camo & Krooked powstał w 2007 roku, a założyli go Reinhard „Camo” Rietsch i Markus „Krooked” Wagner. Ich pierwszy album ukazał się trzy lata później, a jego świetne przyjęcie zapewniło Austriakom kontrakt z kultową wytwórnią Hospital Records, która wydała dwa kolejne albumy producentów. „Mosaik” ukazał się nakładem ich własnego sublabelu BMG i trudno się dziwić – drum’n’bass jest tu tylko punktem wyjścia do eksploracji różnych rejonów nowoczesnej elektroniki.

Czwarty album w karierze to tylko jeden z wielu sukcesów Camo & Krooked w mijającym roku. Duet wypuścił świetnie przyjęty remiks utworu „The Entangled” Noisii, Essntial Mix dla radia BBC 1 oraz zdobył aż trzy nagrody w prestiżowym plebiscycie Drum `n`Bass Awards (Best Producer, Best Album, Best Track).

Camo & Krooked w Szczyrku wystąpią w wersji live.

Sponsorzy

 
Carlsberg
Volvo Auto-Boss
Birell
Brooklyn Brewery
Instax
 

Partnerzy

 
COS OPO Szczyrk
SON
Szczyrk
 

Partner Energetyczny

 
Tauron
 

Media

 
Trójka Polskie Radio
Czwórka Polskie Radio
TVP Kultura
CKM
Kmag
Going.
TVP3 KATOWICE
DLA STUDENTA
NOIZZ
Stroer
Vice
Hiro
Eurosport
CoJestGrane24