Loading...

Lineup 2020

Home / Lineup 2020

SNOWFEST FESTIVAL – LINEUP 2020

Pierwsze ogłoszenie na nadchodzący SnowFest Festival to SIGMA, projekt, łączący umiejętnie ambitną muzykę klubową z szeroko rozumianym popem. Autorzy takich hitów jak „Nobody To Love” czy najnowszego „Dilemma” przyjadą do Polski, dając upust swoim muzycznym fascynacjom.

Pojawi się także legendarny Shy FX, który poza wspólnymi występami z Chase And Status, Davidem Rodiganem i MC Rage jako „Rebel Sound” występuje na całym świecie, prezentując swój unikatowy miks takich gatunków jak root reagge, dubstep, house, R&B, d’n’b czy jungle. Dodatkowo autor ikonicznego „Orginal Nuttah” w Szczyrku pojawi się razem z MC, prezentując show, jakiego to miasto dawno nie widziało.

Miłośnicy elektronicznych brzmień powinni być także ukontentowani za sprawą pierwszego w Polsce występu Ejeca. Garry McCartney, bo pod takim pseudonimem kryje się ten irlandzki producent, to człowiek-instytucja na światowej scenie muzyki house i techno. Jego produkcje zdobią katalogi takich wytwórni jak Tusk Wax czu AUS Music, zaś on sam kontynuuje muzyczną drogę, która do gustu przypadnie wszystkim miłośnikom chociażby takiego projektu jak Bicep.

I tak jak on zaprezentuje DJ Set, tak na jednej ze ‚snowfestowych scen’ pojawi się holenderski zespół Kraak & Smaak – który w pełnym koncertowym składzie o bogatym, rozbudowanym instrumentarium zaprezentują ich nadchodzący materiał „Pleasure Center”, który ukazuje się już 18 października. Po legendarnej Coachella czy SXSW przyszedł czas na występ w zimowej stolicy Polski – Szczyrku.

Nie powinni być także zawiedzeni fani hiphopu – zwłaszcza tego polskiego – bo pierwszym z ogłoszonych artystów w programie festiwalu, który obraca się w tym muzcznym nurcie jest szef SB Mafija – Solar, który udowodni jak niezbędny jest dziś warsztat wokalny w czasach, gdy rapowa przestrzeń została opanowana przez popularny autotune.


SIGMA

Zwiedzili cały świat od londyńskiego Brixton Academy, Roundhouse, Fabric czy Glastonbury, gdzie pod sceną zgromadzili ponad 100 000 uczestników..


SHY FX

W tym roku wydał swój długogrający album na którym gościnnie pojawiła się m.in Lily Allen. Na SnowFest 2020 Shy FX wystąpi w towarzystwie MC..


EJECA

Jego znakomite produkcje zdobią katalogi tak uznanych wytwórni jak: BPitch Control, Tusk Wax, Last Night On Earth czy AUS Music, zaś on sam zwiedził cały klubowy i festiwalowy, aby prezentować swoją autorską wizje muzyki elektronicznej..


KRAAK & SMAAK

Holenderskie trio w skład którego wchodzą: Oscar de Jong, Marka Kneppersa i Wim Plug to nie lada gratka dla wszystkich miłośników muzyki elektronicznej i żywego instrumentarium..


SOLAR

Solar razem z Białasem współtworzą duet Solar/Białas. On może także pochwalić się działalnością realizatorką, producencką i wydawniczą. Współautor świetnie przyjętych płyt “Z ostatniej ławki” , “Stage Diving”, “#nowanormalność” oraz “Klubu 27”..