Loading...

Sport

Home / Sport

Na nartach czy snowboardzie, nie ma nic lepszego niż na te kilka sekund wybić się w powietrze i pofrunąć jak najdalej. Idealny najazd, optymalna prędkość, perfekcyjne wybicie a potem już tylko lot i książkowe lądowanie ☺

Zawody snowboard i freeski SnowFest Festival 2018 przyjmują rewolucyjną formułę, dzięki której TO TY masz wyjątkową okazję stanąć na buli skoczni narciarskiej i zaliczyć NAJDŁUŻSZY LOT życia przy dźwiękach gorących owacji publiczności, a przy okazji zgarnąć nagrodę i fejm na wieki wieków.

SNOWFEST LONG AIR GAMES

Niniejszym ogłaszamy, iż podczas SnowFest Festival 2018, rozegrane zostaną „SNOWFEST LONG AIR GAMES”. Formuła zawodów dotyczy oddzielnie kategorii NARTY (FREEESKI) i SNOWBOARD i w każdej z tych kategorii przeprowadzone zostaną dwie konkurencje.

GŁÓWNĄ KONKURENCJĄ zawodów jest konkurs na najdłuższy skok (LONG AIR), który polega na oddaniu możliwie jak najdłuższego skoku. Skok liczony jest w metrach a dodatkowo mierzona będzie prędkość najazdu. W tej konkurencji przewidziano nagrody pieniężne i rzeczowe, oddzielnie dla ZAWODNICZEK i ZAWODNIKÓW, zajmujących pierwsze 3 miejsca na podium.

DODATKOWĄ KONKURENCJĄ jest konkurs na najlepszy trick w najlepszym stylu (BEST STYLE). Styl  punktowany jest uznaniowo przez sztab doświadczonych sędziów, którzy będą obserwować zawodników krytycznym okiem. Ten konkurs także zostanie przeprowadzony oddzielnie wśród ZAWODNICZEK i ZAWODNIKÓW ale nagroda przyznana zostanie tylko zwycięzcy / zwyciężczyni.

Pula nagród to 12.000 zł oraz nagrody rzeczowe, w zależności od konkurencji:

LONG AIR

 • 1 miejsce: 1 000 zł + nagrody rzeczowe
 • 2 miejsce: 600 zł + nagrody rzeczowe
 • 3 miejsce: 400 zł + nagrody rzeczowe

BEST STYLE

 • 1 000 zł + nagrody rzeczowe

Do konkursu może przystąpić KAŻDY, kto:

 1. wypełni poniższy formularz zgłoszeniowy,
 2. przejdzie nieskomplikowany proces weryfikacji,
 3. pozytywnie przejdzie etap rejestracji i kwalifikacji odbywających się na skoczni, bezpośrednio przed zawodami.

Wybrani zawodnicy otrzymają DZIKĄ KARTĘ, a tym samym szansę rywalizacji o główną nagrodę z zaproszonymi przez Organizatora zawodnikami, a wszystko przy pełnych trybunach.
Wysyłając zgłoszenie oświadczasz, że zapoznałeś/-aś się z Regulaminem zawodów i akceptujęsz zawarte w nim zasady. Zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych przez Go Fest sp. z o.o. w celach związanych z organizacją Long Air Games 2018. Jednocześnie oświadczasz, że wyrażasz zgodę na umieszczanie zdjęć i materiałów filmowych zawierających swój wizerunek w celu promocji imprezy SnowFest Festival.


Zasady rywalizacji:

 1. Startujesz z buli skoczni (K-70),
 2. Wybijasz się z łagodnego launchera,
 3. Lecisz w dowolnym stylu lub z trickiem w zależności od konkurencji,
 4. Lądujesz najdalej jak potrafisz lub w najlepszym możliwym stylu, w zależności od konkurencji.

Pakiety startowe dla zakwalifikowanych zawodników obejmują:

 1. udział w zawodach w wybranej kategorii
 2. 2 x dwudniowy karnet na SnowFest Festival 2018
 3. koszulka uczestnika zawodów
 4. snack pack