DRUGIE OGŁOSZENIE SNOWFEST FESTIVAL 2023

SFF23_2_Ogloszenie_sq

W listopadzie poznaliście pierwszych wykonawców, którzy 3 i 4 marca wystąpią w Szczyrku.  Na festiwalu pojawi się m.in. legendarny Dimension, uwielbiani w kraju nad Wisłą – Fisz Emade Tworzywo, zaskakujący Bass Astral, wszechstronna An On Bast oraz liryczny mistrz asthma.

Do wcześniej ogłoszonych nazwisk dołączyli teraz – szef Metalheadz i uosobieniec muzyki bassowej – Goldie, który wystąpi z jednym z najprężniej rozwijających się autorów tekstów na bristolskiej scenie muzycznej – Medic MC.

GOLDIE

Na głównej scenie wraz z zespołem zagra wielbiany przez SnowFesto-wą publiczność pół-człowiek, pół-raper – Grubson.

GRUBSON

Pojawi się także unikatowy projekt Rysy, który prezentuje wszystko co najlepsze w klubowej elektronice.

RYSY

W dj-skiej odsłonie usłyszymy jedną z najważniejszych, najpopularniejszych i zarazem kontrowersyjnych kapel łączących drum`n bass, breakbeat oraz rock – Pendulum .

PENDULUM

Największe święto muzyki i sportu zbliża się wielkimi krokami, więc nie czekajcie dłużej i zacznijcie planować już teraz czas na początku marca 2023 roku, gdyż bilety z pierwszych pul wyprzedały się przed czasem (dostępna jest obecnie limitowana pula karnetów Regular). Warto rozejrzeć się także za noclegie, gdyż baza hotelowa na miejscu posiada swoje ograniczenia, zaś zainteresowanie festiwalem z roku na rok przechodzi najśmielsze oczekiwania.

Tags:
Więcej:

HOT NEWSY

SnowFest Festival 2024


Dziękujemy


BITWA NA ŚNIEŻKI


SNOWFEST GAMES 2023


TIMETABLE 2023


KARNETY LAST CALL


BLONDE MUSIC BAR


SCENA BETCLIC


SNOWFEST ON TOUR