TRZECIE OGŁOSZENIE SNOWFEST FESTIVAL 2023

3_ogloszenie_SFF2023

Do line-upu SnowFest 2023 dołączają Digitalism – czyli duet, który jak żaden inny potrafi zadbać o energię na parkiecie.

Tak brzmiałby Daft Punk gdyby w składzie miał jeszcze perkusistę” – mówiło się o Digitalism tuż po premierze ich pierwszych singli i koncertów.

DIGITALISM

Poza legendarnymi autorami „Pogo” w Szczyrku pojawi się także nasz najwięksy towar eksportowy – Catz `n Dogz. Trudno było wyobrazić sobie jubileuszowa edycje SnowFest bez nich, zwłaszcza, że świętują okrągłe 20 lat obecności na elektronicznej scenie!

Catz`n Dogz

Pojawi się również znany szczyrkowskiej publiczności, jeden z pierwszych brytyjskich MC na światowej scenie – Mc Conrad, który już we wczesnych latach 90 skutecznie i konsekwentnie promował muzykę podziemia z pogranicza hip-hopu i electro.

MC CONRAD

Stały bywalec najważniejszych klubów na świecie oraz festiwalowych scen, gdzie uchodzi za niekwestionowaną ikonę drum’n’bassu podczas SnowFest pojawi się z polskim pionierem tego gatunku oraz rezydentem festiwalu – Ros Addiction.

ROS ADDICTION

Powyższe festiwalowe nazwiska dopełnią inni rezydenci festiwalu oraz jedni z najdłużej działających na scenie projektów elektronicznych – Last Robots: iRobot i Bert.

LAST ROBOTS

Połamane dźwięki zaserwują także bezkompromisowi CLS & Wax, czyli polski duet, którego muzykę w swoich setach bardzo często grywają takie gwiazdy gatunku jak Grooverider czy LTJ Bukem.

O oprawę audiowizualną oraz odpowiednio wysokie doznania wizualne zadbają Visualism – wznoszący od lat sztukę wizualną na najwyższy stopień podium oraz jakości.

Tags:
Więcej:

HOT NEWSY

SnowFest Festival 2024


Dziękujemy


BITWA NA ŚNIEŻKI


SNOWFEST GAMES 2023


TIMETABLE 2023


KARNETY LAST CALL


BLONDE MUSIC BAR


SCENA BETCLIC


SNOWFEST ON TOUR