Loading...

Lineup 2019

Home / Lineup 2019

SNOWFEST FESTIVAL – LINEUP 2019

Na nadchodzący SnowFest Festival zaprosiliśmy Ghostface Killah – posiadacza jednego z najbardziej rozpoznawalnych głosów w światowym hip-hopie, Drum’n’bassowego wymiatacza z Brighton ukrywającego się pod pseudonimem Friction, i duet Catz ‘n Dogz – polski house’owy towar eksportowy. Pojawi się też raper Jan-Rapowanie, który tak bardzo kocha czynność, którą się zajmuje, że zdecydował się umieścić ją w swojej ksywce, a także Calyx & Teebee i LX One, którzy serwują podczas swoich występów dubstepowo-drum’n’bassową petardę o gigantycznym zasięgu.

GHOSTFACE KILLAH

Członek Wu-Tang Clanu, z którym w 1993 r. wydał do dziś uwielbiany przez rzesze fanów 36 Chambers. W 2006 r. MTV umieściło Ghostface’a na liście najlepszych MC wszechczasów.


CATZ N DOGZ

Znaleźli się w elitarnym zestawieniu Top 100 przygotowanym przez Resident Advisor, a DJ Mag uwzględnił ich album Basic Colour Theory w zestawieniu 10 najlepszych płyt 2015 r.


FRICTION

Pochodzący z Brighton artysta zdobywał pierwsze muzyczne szlify w latach dwutysięcznych, a dzisiaj uważany jest za jednego z najbardziej oddanych i najlepszych technicznie DJ-ów na świecie.


CALYX & TEEBEE

Calyx & Teebee to legendy drum’n’bassu, dwie dekady na scenie, wydawani przez RAM Records – jedną z najsławniejszych wytwórni drum’n’bassowych na świecie.


JAN – RAPOWANIE

Ma na koncie współpracę m.in. z Białasem, VNMem, Smolastym, Gedzem, Szpakiem i Kobikiem. Rapowe portale zarzekają się, że za chwilę będą o nim mówić wszyscy, i trudno się nie zgodzić.