Loading...

SnowFest Games

Zawody sportowe
Home / SnowFest Games

Zobacz zapis relacji na żywo z zawodów SnowFest Games 2020.

SnowFest Powered by Tauron nie byłby SnowFestem, gdyby zabrakło na nim zawodów freestylowych dla szukających wrażeń narciarzy i snowboardzistów. Tym razem skocznia narciarska Skalite nabierze miejskiego charakteru i pozwoli zawodnikom zaprezentować wszystkie triki, które dotychczas trzymali w swoim arsenale na specjalne okazje. Nie zabraknie poręczy ułożonych między schodami a także śnieżnych przeszkód i hop. Ja co roku dwa dni zmagań na skoczni, gdzie w piątek w akcji zobaczycie najlepszych snowboardzistów, a w sobotę swój freestyle pokażą najlepsi narciarze. Set up jest zorientowany głównie na tzw. jibbing, a zawodnik będzie musiał wykonać triki w trzech kolejnych sekcjach.

Zawody w obu dyscyplinach, podzielone będą na dwie rundy, a każda rozegrana zostanie w formie luźnego jam’u, z wynikami na bieżąco prezentowanymi na telebimie. Oprócz najwyżej punktowanych przejazdów, można będzie zgarnąć również nagrodę za najlepszy trick, a pula nagród sięga łącznie 7.000 PLN a także nagrody rzeczowe od Volvo Auto-Boss, Burn oraz Gagaboo.

Za projekt oraz budowę toru odpowiada Vodasodova, rodzima firma która na swoim koncie ma realizacje snowparkow i skoczni na całym świecie, w tym najbardziej prestiżowe X-Games.

Sponsor Główny Festiwalu

 
Tauron
 

Sponsorzy

 
Okocim
Brooklyn Brewery
Burn Energy Drink
Volvo Auto-Boss
ETI Wanted
Seth Rileys Garage
Strefa Jelenia
Bison Grasuje
 

Partnerzy

 
Szczyrk
COS OPO Szczyrk
SON
 
 
Slaskie
 

Media

 
Trójka Polskie Radio
Czwórka Polskie Radio
TVP Kultura
COMEDY CENTRAL
Kmag
Going.
MTV Music
Asz:Dziennik
NOIZZ
Extreme Sports Channel
Stroer
175BPM
Dziennik Zachodni
Nasze Miasto
Electronicbeats